Стандартна версія
Національна комісіящо здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг)
ГоловнаДіяльністьПлани роботи НацкомфінпослугПлани заходів державного нагляду (контролю)Звіти про виконання Планів державного нагляду (контролю) Нацкомфінпослуг

Звіти про виконання Планів державного нагляду (контролю) Нацкомфінпослуг

 

Звіт про виконання плану державного нагляду (контролю) суб’єктів господарювання, контроль за діяльністю яких здійснює Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг у 2019 році.
Звіт про виконання плану державного нагляду (контролю) суб’єктів господарювання, контроль за діяльністю яких здійснює Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг у 2018 році.
Звіт про виконання плану державного нагляду (контролю) суб’єктів господарювання, контроль за діяльністю яких здійснює Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг у 2017 році.

ІНФОРМАЦІЯ щодо здійснення позапланових заходів державного нагляду (контролю) суб’єктів господарювання, контроль за діяльністю яких здійснює Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг у 2017 році:


Звіт про виконання плану державного нагляду (контролю) суб’єктів господарювання, контроль за діяльністю яких здійснює Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг у 2016 році.  


Звіт про виконання плану державного нагляду (контролю) суб’єктів господарювання, контроль за діяльністю яких здійснює Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг у 2015 році.
 

 

Помилка...
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...