Стандартна версія
Національна комісіящо здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг)
ГоловнаПослугиПрограмне забезпечення для учасників ринківПрограмне забезпечення по електронному обміну інформацієюСпеціалізована програма звітності фінансових компаній та лізингодавців

Спеціалізована програма звітності фінансових компаній та лізингодавців

З 01.01.2018 набув чинності Порядок надання звітності фінансовими компаніями, фінансовими установами – юридичними особами публічного права, довірчими товариствами, а також юридичними особами – суб'єктами господарювання, які за своїм правовим статусом не є фінансовими установами, але мають визначену законами та нормативно-правовими актами Держфінпослуг або Нацкомфінпослуг можливість надавати послуги з фінансового лізингу, затверджений розпорядження Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг від 26.09.2017  № 3840 та зареєстрований в Міністерстві юстиції України 24.10.2017 за № 1294/31162 (далі – Порядок).

Відповідно до Порядку фінансові компанії, довірчі товариства та лізингодавці подають звітність, передбачену Порядком, в електронній формі з дотриманням вимог Закону України "Про електронні документи та електронний документообіг".

Обов'язковим реквізитом такої звітності є електронний цифровий підпис відповідно до Закону України "Про електронний цифровий підпис".

Звітність фінансових компаній, довірчих товариств та лізингодавців заповнюється в онлайн режимі та подається через програмний продукт «Комплексна інформаційна система Нацкомфінпослуг» (далі – КІС), розміщеному на головній веб-сторінці Нацкомфінпослуг. (https://kis.nfp.gov.ua).

Методичні рекомендації щодо заповнення додатку 8 Порядку Інструкція.

Для формування та подання коригуючої звітності за 2017 рік слід користуватися:

  • фінансовим компаніям та довірчим товариствам Програмою. Програма
  • лізингодавцям Програмою. Програма

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Помилка...
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...