Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг)
ГоловнаПослугиПрограмне забезпечення для учасників ринківПрограмне забезпечення по електронному обміну інформацієюСпеціалізована програма звітності фінансових компаній та лізингодавців

Спеціалізована програма звітності фінансових компаній та лізингодавців

Звітність фінансових компаній, довірчих товариств

Фінансові компанії та довірчі товариства надають звітність згідно з Розділом 3 Порядку надання звітності фінансовими компаніями і юридичними особами – суб'єктами господарювання, які за своїм правовим статусом не є фінансовими установами, але мають визначену законами та нормативно-правовими актами Держфінпослуг можливість надавати окремі види фінансових послуг, затвердженого розпорядженням Держфінпослуг від 27.01.04 № 27 із змінами, внесеними розпорядженням Держфінпослуг від 13.12.2007  № 8377, та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 08.01.2008 за № 1/14692.

Також нагадуємо, що у відповідності до Порядку подання фінансової звітності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2000 р. № 419, фінансові компанії - починаючи з 1 січня 2013 року мають складати фінансову звітність та консолідовану фінансову звітність за міжнародними стандартами фінансової звітності.

Для формування файлів звітності фінансових компаній у встановленому форматі dbf слід використовувати нову Програму. Програма

 


 

Звітність лізингодавців (юридичних осіб), взятих на облік у Нацкомфінпослуг

Лізингодавці надають звітність згідно з Розділом 4 Порядку надання звітності фінансовими компаніями і юридичними особами – суб'єктами господарювання, які за своїм правовим статусом не є фінансовими установами, але мають визначену законами та нормативно-правовими актами Держфінпослуг можливість надавати окремі види фінансових послуг, затвердженого розпорядженням Держфінпослуг від 27.01.04 № 27 із змінами, внесеними розпорядженням Держфінпослуг від 13.12.07 р. № 8377 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 08.01.2008 р. за № 1/14692.

Для формування файлів звітності лізингодавців у встановленому форматі dbf слід використовувати нову Програму. Програма

Інструкція користувача програми

 

Некоректний ввод...
Невірний захісний код...