Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг)
ГоловнаСтатті та публікації27.08.2018, 15:09

Засідання Громадської ради

05 вересня 2018 року о 15:00 в конференц-залі Нацкомфінпослуг (м. Київ, вул. Б. Грінченка, 3) відбудеться  засідання Громадської ради при Нацкомфінпослуг.  


ПРОЕКТ

ПОРЯДОК ДЕННИЙ ЗАСІДАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ НАЦКОМФІНПОСЛУГ

05 вересня 2018 року

  1. Про виконання рішень попереднього чергового засідання Громадської ради. 
  2. Про внесення змін до 41 Положення про Державний реєстр фінансових установ з метою його узгодження з Ліцензійними умовами (Постанова КМУ № 913) в частині усунення дублювання  документів та процедур повідомлення  про зміни в інформації, яка подавалась для внесення в Державний реєстр та отримання ліцензій та про необхідність продовження роботи щодо підготовки законопроекту "Про внесення змін до деяких Законів України щодо надання адміністративних послуг Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, схваленого Розпорядженням Нацкомфінпослуг 30.06.2016 № 1431. Доповідач: Волковська В.О.
  3. Щодо Регламенту Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затверджений наказом Голови Нацкомфінпослуг від 27.03.2012 № 18 (зі змінами)  та оприлюднення проектів документів які пропонуються для розгляду на відкритому засіданні. Доповідач: Волковська В.О.
  4. Про участь Громадської ради у виконання заходів, передбачених у п. 1.5.15. глави 5. розділу 1 частини 2 Плану роботи Нацкомфінпослуг на 2018 рік. Доповідач: Голова Комітету захисту прав споживачів фінансових послуг Дарков В.М.
  5. Про проект «Інформаційного повідомлення щодо механізму захисту фінансовою установою прав споживачів та порядок урегулювання спірних питань, що виникають у процесі надання фінансової послуги». Доповідач: Голова Комітету захисту прав споживачів фінансових послуг Дарков В.М.
  6. Про експертні пропозиції  стосовно законопроекту № 8055 «Про установу фінансового омбудсмена». Доповідач: Керівник Експертної групи Дарков В.М.
  7. Різне.
  8. Про проведення наступного чергового засідання Громадської ради.
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...