Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг)
ГоловнаСтатті та публікації24.04.2018, 14:25

День довкілля. Змінюємо себе та світ навколо себе

Працівники Нацкомфінпослуг взяли участь у заходах, присвячених Українському Дню навколишнього середовища (День довкілля), який Подяка.jpgпройшов 21 квітня 2018 року.

День довкілля відзначається в Україні щорічно у третю суботу квітня з 1998 року згідно з Указом Президента України від 06.08.1998 № 855 «Про День довкілля». Головна мета – привернути увагу людства до проблеми довкілля.

Цього дня працівники Нацкомфінпослуг провели заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища, взяли участь у приведенні до ладу паркової зони, а саме  ділянки в Сирецькому парку міста Києва (Київська дитяча залізниця).

Зокрема відбулось прибирання сміття і торішнього листя в зеленій зоні парку, газонах і доріжках, дитячому ігровому майданчику для дітей з обмеженими можливостями. Усі разом прибирали сухе гілля, обкопували дерева та кущі, підмітали та вивозили сміття.

Без уваги не залишилась і адміністративна будівля Нацкомфінпослуг, відбулось прибирання як у самій будівлі (фарбування, миття вікон, підвіконь та інше), так і на прибудинковій території.

День пройшов весело, згуртовано і головне – результативно!

 

 

Некоректний ввод...
Невірний захісний код...