Стандартна версія
Національна комісіящо здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг)
ГоловнаПроєкти регуляторних актів26.02.2020, 16:11

Повідомлення про оприлюднення проєкту розпорядження Нацкомфінпослуг «Про внесення змін до Положення про обов'язкові критерії і нормативи достатності капіталу та платоспроможності, ліквідності, прибутковості, якості активів та ризиковості операцій страховика»

Проєкт розпорядження Нацкомфінпослуг «Про внесення змін до Положення про обов'язкові критерії і нормативи достатності капіталу та платоспроможності, ліквідності, прибутковості, якості активів та ризиковості операцій страховика» розроблено відповідно до пункту 4 частини першої статті 28 Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» (далі – Закон), яким зокрема змінено порядок віднесення до суми прийнятних активів страховика такого активу, як нерухоме майно, набуте страховиком та/або дооцінене протягом поточного календарного року.

Також проєктом розпорядження розширено перелік прийнятних активів страховика, які можуть бути включені до нормативу ризиковості операцій, на облігаціїї, зобов’язання за якими забезпечені державною гарантією, емітента більше ніж 50 відсотків корпоративних прав якого належать державі та/або державним банкам.

Зауваження та пропозиції до проєкту розпорядження відповідно до частини третьої статті 28 Закону приймаються протягом десяти робочих днів з дня, наступного за днем оприлюднення проєкту акта за адресою Нацкомфінпослуг поштою - 01001, м. Київ, вул. Б. Грінченка, 3; електронною поштою: methodology@nfp.gov.ua ; або через вебсайт Нацкомфінпослуг сторінка «Електронна взаємодія» – Електронна канцелярія.

Помилка...
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...