Стандартна версія
Національна комісіящо здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг)
ГоловнаПроекти регуляторних актів22.10.2019, 10:02

Повідомлення про оприлюднення проєкту розпорядження Нацкомфінпослуг “Про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, від 19 вересня 2017 року № 3783”

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, повідомляє про оприлюднення проєкту розпорядження Нацкомфінпослуг “Про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, від 19 вересня 2017 року № 3783” (далі – проєкт розпорядження).

Законом України Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення процедури проведення фінансової реструктуризації” від 19.09.2019 № 112-ІХ (далі – Закон) норму пункту 10 розділу VIII “Прикінцеві положення Закону України Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг” виключено.

З метою приведення нормативно-правових актів Нацкомфінпослуг у відповідність із Законом проєктом розпорядження передбачається визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Нацкомфінпослуг від 19.09.2017 № 3783 “Про затвердження Порядку застосування Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, заходу впливу у вигляді накладення штрафу за порушення залученими кредиторами - фінансовими установами (крім банків) положень Закону України “Про фінансову реструктуризацію”, зареєстроване в Міністерстві юстиції України 17.10.2017 за № 1270/31138.

Зауваження та пропозиції до проєкту розпорядження приймаються протягом десяти робочих днів з дня, наступного за днем оприлюднення проекту акта, за адресою Нацкомфінпослуг: поштою – 01001, м. Київ, вул. Б. Грінченка, 3; електронною поштою: methodology@nfp.gov.ua або через вебсайт Нацкомфінпослуг сторінка: “Електронна взаємодія” – Електронна канцелярія.

Помилка...
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...