Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг)
ГоловнаПроекти регуляторних актів05.03.2019, 17:14

Повідомлення про оприлюднення проекту розпорядження Нацкомфінпослуг „Про внесення змін до Положення про порядок складання, формування та подання адміністратором недержавного пенсійного фонду звітності з недержавного пенсійного забезпечення”

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, повідомляє про оприлюднення проекту розпорядження Нацкомфінпослуг „Про внесення змін до Положення про порядок складання, формування та подання адміністратором недержавного пенсійного фонду звітності з недержавного пенсійного забезпечення” (далі – проект розпорядження).

Проект розпорядження розроблено відповідно до пунктів 8 та 18 частини першої статті 28 Закону України „Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг”, статті 52 Закону України „Про недержавне пенсійне забезпечення”, підпункту 27 пункту 4 Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затвердженого Указом Президента України від 23 листопада 2011 року № 1070, на виконання пункту 2.1.7 розділу ІІ Плану роботи Нацкомфінпослуг на 2019 рік, затвердженого розпорядженням Нацкомфінпослуг від 13.12.2018 № 2178.

Проектом розпорядження вносяться зміни до Положення про порядок складання, формування та подання адміністратором недержавного пенсійного фонду звітності з недержавного пенсійного забезпечення, затвердженого розпорядженням Нацкомфінпослуг від 27 жовтня 2011 року № 674, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 13 січня 2012 року
за № 41/20354
в частині подання такої звітності в електронній формі з дотриманням вимог Законів України Про електронні документи та електронний документообіг, Про електронні довірчі послуги”.

Зауваження та пропозиції до проекту розпорядження відповідно до частини третьої статті 28 Закону приймаються протягом десяти робочих днів з дня оприлюднення проекту акта за адресою Нацкомфінпослуг поштою - 01001, м. Київ, вул. Б. Грінченка, 3; електронною поштою: office@nfp.gov.ua; або через веб-сайт Нацкомфінпослуг сторінка «Електронна взаємодія» – Електронна канцелярія.

Некоректний ввод...
Невірний захісний код...