Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг)
ГоловнаПроекти регуляторних актів18.01.2019, 17:21

Повідомлення про оприлюднення проекту розпорядження Нацкомфінпослуг „Про затвердження Методики визначення нормативу витрат на виплати страховим посередникам”

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, повідомляє про оприлюднення проекту розпорядження Нацкомфінпослуг „Про затвердження Методики визначення нормативу витрат на виплати страховим посередникам”. (далі – проект розпорядження), який розроблено відповідно до Закону України „Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів до Податкового кодексу України”, яким, зокрема, внесено зміни до Податкового кодексу України, а саме доповнено новим абзацом підпункт 141.1.3 пункту 141.1 статті 141 Податкового Кодексу України, яким визначено, що фінансовий результат до оподаткування страховика збільшується на позитивну різницю між сумою будь-яких виплат (винагород) страховим посередникам та іншим особам за надані послуги щодо укладання (пролонгації) договорів страхування та сумою нормативу витрат на виплати страховим посередникам, розрахованих за методикою, визначеною уповноваженим органом, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, яким є Нацкомфінпослуг та на виконання пункту 20 Плану організації підготовки проектів актів, необхідних для реалізації Закону України від 23 листопада 2018 року. № 2628-VIII „Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів  України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих додатків і зборів”, схваленого на засіданні Кабінету Міністрів України 18 грудня 2018 року.

Реалізація положень проекту розпорядження дозволить розрахувати позитивну різницю між сумою будь-яких виплат (винагород) страховим посередникам та іншим особам за надані послуги щодо укладання (пролонгації) договорів страхування та сумою нормативу витрат на виплати страховим посередникам з метою визначення фінансового результату до оподаткування страховика.

Зауваження та пропозиції до проекту розпорядження приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту акта за адресою: Нацкомфінпослуг поштою - 01001, м. Київ, вул. Б. Грінченка, 3; електронною поштою: office@nfp.gov.ua; або через веб-сайт Нацкомфінпослуг сторінка «Електронна взаємодія» – Електронна канцелярія;

Державна регуляторна служба України: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11.

Некоректний ввод...
Невірний захісний код...