Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг)
ГоловнаПроекти регуляторних актів12.11.2018, 16:35

Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України „Про внесення змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів)”

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, повідомляє про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України „Про внесення змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів)”.

Прийняття акта має на меті:

  • приведення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів), затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 07.12.2016 № 913, у відповідність із законами України „Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні”, „Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність”, „Про недержавне пенсійне забезпечення”, „Про кредитні спілки” та Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними особами - підприємцями;
  • врегулювання питання видачі ліцензії недержавним пенсійним фондам – суб'єктам другого рівня системи пенсійного забезпечення в Україні на надання послуг у накопичувальній системі загальнообов'язкового державного пенсійного страхування, що передбачена Законом України „Про недержавне пенсійне забезпечення”;
  • врегулювання питання видачі кредитним спілкам ліцензії на надання поручительств, оскільки можливість надання такої фінансової послуги кредитними спілками передбачена статтею 21 Закону України „Про кредитні спілки”.

Зауваження та пропозиції до проекту постанови приймаються протягом десяти робочих днів з дня, наступного за днем його оприлюднення, на адресу Нацкомфінпослуг: поштову 01001, м. Київ, вул. Б. Грінченка, 3; електронну пошту: office@nfp.gov.ua; або через веб-сайт Нацкомфінпослуг сторінка «Електронна взаємодія» – Електронна канцелярія.

 

Некоректний ввод...
Невірний захісний код...