Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг)
ГоловнаПроекти регуляторних актів07.11.2018, 15:27

Повідомлення про оприлюднення проекту розпорядження Нацкомфінпослуг «Про схвалення проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державного регулювання та нагляду за ринками небанківських фінансових послуг» для отримання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, повідомляє про оприлюднення проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державного регулювання та нагляду за ринками небанківських фінансових послуг» (далі – проект Закону), схваленого розпорядженням Нацкомфінпослуг від 30.10.2018 № 1913, для отримання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

Метою проекту Закону є створення фінансової системи, що здатна забезпечувати сталий економічний розвиток за рахунок ефективного перерозподілу фінансових ресурсів в економіці на основі розбудови повноцінного ринкового конкурентоспроможного середовища згідно зі стандартами Європейського Союзу, створення умов для належного та ефективного функціонування ринків небанківських фінансових послуг, зміцнення системної стабільності на цих ринках, забезпечення захисту прав споживачів небанківських фінансових послуг.

Досягнення мети законопроекту забезпечуватиметься шляхом реалізації низки взаємопов’язаних заходів, спрямованих на комплексне реформування фінансового сектору, а саме наближення регуляторного середовища фінансових послуг України до правил регулювання ринків фінансових послуг в Європейському Союзі, збалансованості економічних інтересів через формування ринкового конкурентоспроможного середовища, захисту прав споживачів та підвищення довіри споживачів до учасників фінансового сектору.

Зауваження та пропозиції до проекту Закону приймаються до 30 листопада 2018 року за адресою: Нацкомфінпослуг поштою - 01001, м. Київ, вул. Б. Грінченка, 3; електронною поштою: office@nfp.gov.ua; або через веб-сайт Нацкомфінпослуг сторінка "Електронна взаємодія" - Електронна канцелярія.Некоректний ввод...
Невірний захісний код...