Стандартна версія
Національна комісіящо здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг)
ГоловнаПроекти регуляторних актів31.10.2018, 17:18

Повідомлення про оприлюднення проекту розпорядження Нацкомфінпослуг "Про схвалення проекту розпорядження Нацкомфінпослуг "Про внесення змін до Додаткових вимог до договорів страхування життя"

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, повідомляє про оприлюднення проекту розпорядження Нацкомфінпослуг "Про схвалення проекту розпорядження Нацкомфінпослуг "Про внесення змін до Додаткових вимог до договорів страхування життя" (далі - проект розпорядження).

Проект розпорядження розроблено відповідно до частини п´ятої статті 16 Закону України "Про страхування", абзацу третього частини першої статті 6 Закону України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг" та підпункту 23 пункту 4 Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затвердженого Указом Президента України від 23.11.2011 № 1070.

Метою проекту розпорядження є забезпечення захисту прав споживачів при укладанні нових договорів страхування життя, що сприятиме виконанню страховиками зобов´язань за договорами страхування життя в повному обсязі та зменшенню кількості скарг споживачів страхових послуг на недобросовісних страховиків.

Зауваження та пропозиції до проекту розпорядження приймаються протягом місяця з моменту опублікування за адресою Нацкомфінпослуг: поштою - 01001, м. Київ, вул. Б. Грінченка, 3; електронною поштою: office@nfp.gov.ua; або через веб-сайт Нацкомфінпослуг сторінка «Електронна взаємодія» – Електронна канцелярія. Державна регуляторна служба України поштовою – 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11; електронною поштою –  inform@dkrp.gov.ua.

Помилка...
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...