Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг)
ГоловнаПроекти регуляторних актів04.10.2018, 17:31

Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення зміни до пункту 1 переліку органів ліцензування”

Відповідно до абзацу другого частини третьої статті 28 Закону України „Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг” Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, повідомляє про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення зміни до пункту 1 переліку органів ліцензування”.

Проект постанови розроблено з метою приведення пункту 1 переліку органів ліцензування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 5 серпня 2015 р. № 609, у відповідність до постанови Кабінету Міністрів України від 07 грудня 2016 р. № 913 “Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів)” та встановлення вичерпного переліку фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів), ліцензування яких здійснює Нацкомфінпослуг.

Зауваження та пропозиції до проекту постанови приймаються протягом одного місяця з моменту опублікування за адресою Нацкомфінпослуг: поштою — 01001, м. Київ, вул. Б. Грінченка, 3; електронною поштою: office@nfp.gov.ua; або через веб-сайт Нацкомфінпослуг сторінка «Електронна взаємодія» – Електронна канцелярія.

Некоректний ввод...
Невірний захісний код...