Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг)
ГоловнаПроекти регуляторних актів01.10.2018, 15:22

Повідомлення про оприлюднення проекту розпорядження Нацкомфінпослуг „Про затвердження Порядку ведення Єдиного реєстру бюро кредитних історій”

Відповідно до пунктів 1 та 2 частини другої статті 16 Закону України "Про організацію формування та обігу кредитних історій" та пункту 13 Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затвердженого Указом Президента України від 23 листопада 2011 року № 1070, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, повідомляє про оприлюднення проекту розпорядження Нацкомфінпослуг „Про затвердження Порядку ведення Єдиного реєстру бюро кредитних історій”.

Проект розпорядження розроблено з метою нормативно-правового регулювання порядку ведення Єдиного реєстру бюро кредитних історій.

Проектом розпорядження передбачається встановлення порядку ведення Єдиного реєстру бюро кредитних історій (далі – Реєстр), включення бюро кредитних історій (далі — Бюро) до Реєстру, внесення змін, виключення Бюро з Реєстру, переліку відомостей Реєстру та порядку погодження Положення Бюро про правила формування і ведення кредитних історій.

Зауваження та пропозиції до проекту розпорядження приймаються протягом місяця з моменту опублікування за адресою Нацкомфінпослуг: поштою - 01001, м. Київ, вул. Б. Грінченка, 3; електронною поштою: office@nfp.gov.ua; або через веб-сайт Нацкомфінпослуг сторінка «Електронна взаємодія» – Електронна канцелярія. Державна регуляторна служба України поштовою – 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11; електронною поштою –  inform@dkrp.gov.ua.

 

Некоректний ввод...
Невірний захісний код...