Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг)
ГоловнаПроекти регуляторних актів23.08.2018, 14:23

Повідомлення про оприлюднення проекту розпорядження Нацкомфінпослуг "Про схвалення проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до Правил дорожнього руху"

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, повідомляє про оприлюднення проекту розпорядження Нацкомфінпослуг "Про схвалення проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до Правил дорожнього руху” (далі - проект розпорядження).

Проект розпорядження розроблено відповідно до пункту 4 частини першої статті 27 Закону України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг", пункту 21.2 статті 21 Закону України "Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів" та підпункту 6 пункту 3 Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затвердженого Указом Президента України від 23.11.2011 № 1070 з урахуванням доручення Секретаріату Кабінету Міністрів України від 22.06.2018 № 13268/4/1-18 до листа Національної асоціації страховиків України від 20.06.2018 № 25/06-18 та з метою посилення контролю за наявністю договорів обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.

Метою проекту розпорядження є забезпечення належного контролю за наявністю договорів обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, який здійснюється відповідними підрозділами Національної поліції України.

Проект розпорядження "Про схвалення проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до Правил дорожнього руху"

Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до Правил дорожнього руху"

Пояснювальна записка до проекту розпорядження

Порівняльна таблиця до проекту розпорядження

Зауваження та пропозиції до проекту розпорядження приймаються протягом десяти робочих днів з дня, наступного за днем оприлюднення проекту акта за адресою: Нацкомфінпослуг поштою - 01001, м. Київ, вул. Б. Гринченка, 3; електронною поштою: office@nfp.gov.ua; або через веб-сайт Нацкомфінпослуг сторінка "Електронна взаємодія" - Електронна канцелярія.

Некоректний ввод...
Невірний захісний код...