Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг)
ГоловнаПроекти регуляторних актів17.08.2018, 10:21

Повідомлення про оприлюднення доопрацьованого проекту розпорядження Нацкомфінпослуг “Про внесення змін до Порядку складання звітних даних страховиків”

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, повідомляє про оприлюднення доопрацьованого проекту розпорядження Нацкомфінпослуг „Про внесення змін до Порядку складання звітних даних страховиків” (далі – проект розпорядження).

Проект розпорядження розроблено відповідно до пункту 18 частини першої статті 28 Закону України „Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг”, статті 33 Закону України „Про страхування” та відповідно до вимог Закону України „Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність”, підпункту 27 пункту 4 Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затвердженого Указом Президента України від 23 листопада 2011 року № 1070  з метою вдосконалення порядку складання та подання звітності страхових компаній у вигляді електронних документів страховиків та приведення нормативно-правових актів у відповідність до Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність». Проект розпорядження доопрацьований за результатами опрацьованих пропозицій наданих учасниками ринку фінансових послуг.

Зауваження та пропозиції до проекту розпорядження приймаються протягом десяти робочих днів з дня, наступного за днем оприлюднення проекту акта за адресою:

Нацкомфінпослуг поштою - 01001, м. Київ, вул. Б. Грінченка, 3; електронною поштою: office@nfp.gov.ua; або через веб-сайт Нацкомфінпослуг сторінка „Електронна взаємодія”  – Електронна канцелярія;

Некоректний ввод...
Невірний захісний код...