Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг)
ГоловнаПроекти регуляторних актів24.07.2018, 10:49

Повідомлення про оприлюднення проекту розпорядження Нацкомфінпослуг „Про внесення змін до Положення про провадження діяльності з адміністрування недержавного пенсійного фонду”

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, повідомляє про оприлюднення на офіційному веб-сайті Нацкомфінпослуг проекту розпорядження Нацкомфінпослуг „Про внесення змін до Положення про провадження діяльності з адміністрування недержавного пенсійного фонду” (далі – проект розпорядження).
Проект розпорядження розроблений з метою уточнення підстав відмови адміністратором недержавного пенсійного фонду в розгляді поданих учасником заяв про визначення пенсійного віку, про здійснення одноразової пенсійної виплати та про переведення пенсійних коштів до іншої фінансової установи.
Зауваження та пропозиції до проекту розпорядження приймаються протягом одного місяця з моменту опублікування за адресою:
Нацкомфінпослуг поштою - 01001, м. Київ, вул. Б. Грінченка, 3; електронною поштою: office@nfp.gov.ua; або через веб-сайт Нацкомфінпослуг сторінка «Електронна взаємодія» – Електронна канцелярія;
Державна регуляторна служба України: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11.
 
Проект розпорядження Нацкомфінпослуг „Про внесення змін до Положення про провадження діяльності з адміністрування недержавного пенсійного фонду”;
Порівняльна таблиця до проекту розпорядження;
 
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...