Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг)
ГоловнаПроекти регуляторних актів24.07.2018, 14:02

Інформаційне повідомлення про схвалення доопрацьованого проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності із збирання та використання інформації, яка складає кредитну історію, та визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю) Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг»

Метою прийняття регуляторного акта є вдосконалення державного регулювання зі збирання та використання інформації, яка складає кредитну історія та впорядкування проведення планових заходів державного нагляду (контролю) Нацкомфінпослуг доопрацьованого проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності із збирання та використання інформації, яка складає кредитну історію, та визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю) Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг» (далі – проект Постанови).

Проект Постанови розроблений відповідно до пункту 13 Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затвердженого Указом Президента України від 23 листопада 2011 року № 1070, з метою виконання вимог статті 5 Закону України „Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності”.

Зауваження та пропозиції до проекту Постанови приймаються протягом 10 днів з моменту опублікування за адресою Нацкомфінпослуг: поштою – 01001, м. Київ, вул. Б.Грінченка, 3; електронною поштою: office@nfp.gov.ua. Державна регуляторна служба України: поштовою – 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11;  електронною поштою –  inform@dkrp.gov.ua.

Некоректний ввод...
Невірний захісний код...