Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг)
ГоловнаПроекти регуляторних актів23.06.2018, 13:13

Повідомлення про оприлюднення проекту розпорядження Нацкомфінпослуг «Про затвердження форми повідомлення фінансової установи, яка віднесена до підприємств, що становлять суспільний інтерес, про суб’єкта аудиторської діяльності, який надаватиме послуги аудиту фінансової звітності»

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, повідомляє про оприлюднення проекту розпорядження Нацкомфінпослуг «Про затвердження форми повідомлення фінансової установи, яка віднесена до підприємств, що становлять суспільний інтерес, про суб’єкта аудиторської діяльності, який надаватиме послуги аудиту фінансової звітності» (далі – проект розпорядження), схваленого розпорядженням № 1030 на засіданні Нацкомфінпослуг, яке відбулося 21.06.2018.

Проект розпорядження розроблено на виконання частини восьмої статті 29 Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність», що набрав чинності 07.02.2018, з метою встановлення процедури повідомлення фінансової установи, яка віднесена до підприємств, що становлять суспільний інтерес, про суб’єкта аудиторської діяльності, який надаватиме послуги аудиту фінансової звітності.

Зауваження та пропозиції до проекту розпорядження приймаються протягом 30 днів з моменту опублікування за адресою:

Нацкомфінпослуг поштою - 01001, м. Київ, вул. Б. Грінченка, 3; електронною поштою: office@nfp.gov.ua; або через веб-сайт Нацкомфінпослуг сторінка «Електронна взаємодія» – Електронна канцелярія.

Державна регуляторна служба України поштою – 01011, м.Київ, вул.Арсенальна, 9/11; електронною поштою –  inform@dkrp.gov.ua.

 

Некоректний ввод...
Невірний захісний код...