Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг)
ГоловнаПроекти регуляторних актів04.06.2018, 17:21

Повідомлення про оприлюднення проекту розпорядження Нацкомфінпослуг „Про внесення змін до Положення про Державний реєстр фінансових установ ”

Відповідно до абзацу другого частини третьої статті 28 Закону України „Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг” Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, повідомляє про оприлюднення проекту розпорядження Нацкомфінпослуг „Про внесення змін до Положення про Державний реєстр фінансових установ ”.

Проект розпорядження розроблено з метою приведення положень розпорядження Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України “Про затвердження Положення про Державний реєстр фінансових установ” від 28 серпня 2003 року № 41, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11 вересня 2003 року за № 797/8118 у відповідність до вимог законодавства України та удосконалення державного регулювання ринків небанківських фінансових послуг, зокрема щодо порядку включення до Державного реєстру фінансових установ, виключення та ведення Державного реєстру фінансових установ.

Зауваження та пропозиції до проекту розпорядження приймаються протягом одного місяця з моменту опублікування за адресою Нацкомфінпослуг:

поштою - 01001, м. Київ, вул. Б. Грінченка, 3; електронною поштою: office@nfp.gov.ua; або через веб-сайт Нацкомфінпослуг сторінка «Електронна взаємодія» – Електронна канцелярія.

Некоректний ввод...
Невірний захісний код...