Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг)
ГоловнаПроекти регуляторних актів16.03.2018, 11:07

Повідомлення про оприлюднення проекту розпорядження Нацкомфінпослуг „Про внесення зміни до Порядку складання та подання звітності кредитними спілками до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, щодо оприлюднення фінансової звітності”

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, повідомляє про оприлюднення в мережі Інтернет проекту розпорядження Нацкомфінпослуг Про внесення зміни до Порядку складання та подання звітності кредитними спілками до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, щодо оприлюднення фінансової звітності (далі – проект розпорядження).

Проектом розпорядження передбачено вдосконалення порядку оприлюднення річної фінансової звітності в частині приведення у відповідність до Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» з урахуванням змін внесених Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» щодо удосконалення деяких положень» в періодичних або неперіодичних виданнях.

Прийняття розпорядження дозволить привести нормативно-правову базу про складання та подання звітності кредитними спілками до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, щодо оприлюднення фінансової звітності у відповідність до діючого законодавства.

Зауваження та пропозиції до проекту розпорядження приймаються протягом десяти робочих днів з дня, наступного за днем оприлюднення проекту акта, за адресою: Нацкомфінпослуг: 01001, м. Київ, вул. Б. Грінченка, 3.

Некоректний ввод...
Невірний захісний код...