Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг)
ГоловнаПроекти регуляторних актів02.03.2018, 18:30

Повідомлення про оприлюднення проекту розпорядження Нацкомфінпослуг „Про внесення зміни до Порядку складання звітних даних страховиків щодо оприлюднення фінансової звітності”

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, повідомляє про оприлюднення проекту розпорядження Нацкомфінпослуг „Про внесення зміни до Порядку складання звітних даних страховиків щодо оприлюднення фінансової звітності(далі проект розпорядження).

Проектом розпорядження передбачається вдосконалення порядку оприлюднення річної фінансової звітності та річної консолідованої звітності (у разі якщо страховик відповідно до законодавства складає консолідовану фінансову звітність) в частині приведення у відповідність до Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» з урахуванням змін внесених Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» щодо удосконалення деяких положень» в періодичних або неперіодичних виданнях.

Напрямок удосконалення порядку оприлюднення річної фінансової звітності та річної фінансової звітності та річної консолідованої звітності (у разі якщо страховик відповідно до законодавства складає консолідовану фінансову звітність) в періодичних або неперіодичних виданнях реалізується шляхом внесення зміни до пункту 2.8 глави 2 Порядку складання звітних даних страховиків, затвердженого розпорядженням Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг від 03.02.2004 № 39, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 23.04.2004 за № 517/9116 (у редакції розпорядження Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України від 15.09.2005 № 4619).

Зауваження та пропозиції до проекту розпорядження приймаються протягом десяти робочих днів з дня, наступного за днем оприлюднення проекту акта за адресою Нацкомфінпослуг: 01001, м. Київ, вул. Б. Грінченка, 3.

Проект розпорядження Нацкомфінпослуг „Про внесення зміни до Порядку складання звітних даних страховиків щодо оприлюднення фінансової звітності

Пояснювальна записка до проекту розпорядження Нацкомфінпослуг „Про внесення зміни до Порядку складання звітних даних страховиків щодо оприлюднення фінансової звітності

 

Некоректний ввод...
Невірний захісний код...