Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг)
ГоловнаІнформаційні повідомлення12.02.2018, 09:29

Про проведення просвітницьких заходів Форум – тренінгів „Виявлення корупційних доходів”

Національним антикорупційним бюро України протягом 2018 року заплановано проведення серії семінарів для представників банківського сектору та небанківських фінансових установ на тему „Актуальні питання взаємодії між фінансовими установами та правоохоронними органами в частині забезпечення виконання вимог антикорупційного законодавства з питань фінансового моніторингу”.

Вказані семінари будуть проведені за підтримки міжнародних організацій та Європейського союзу. Участь у семінарі візьмуть працівники Національного антикорупційного бюро України, Національного банку України, Державної служби фінансового моніторингу України, Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку і Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.

Семінари планується провести на базі таких регіонів: у лютому – у м. Харкові, у березні – у м. Дніпро, у травні – у м. Львів, у червні – у м. Одеса та у вересні – у м. Київ. Орієнтовний розклад проведення Форум – тренінгів „Виявлення корупційних доходів” додається.

Перший семінар планується провести 22-23 лютого 2018 року в м. Харків для представників фінансових установ розташованих на території Харківської обл., Сумської обл., Полтавської обл., Луганської та Донецької обл.

Семінар буде проведений у відповідності до приблизного порядку денного (додається), місце проведення буде вказано додатково після визначення кількості учасників.

Пропонуємо розглянути можливість щодо прийняття участі у вказаному семінарі представників фінансових установ (по одній особі від фінансової установи). Участь в заході безоплатна.

За довідками звертатись:

  • Нацкомфінпослуг – Ісаєв Олег В᾽ячеславович, тел. (044) 590-57-16;
  • Національне антикорупційне бюро України – Мартиненко Сергій Петрович, тел. (044) 245-56-96.
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...