Стандартна версія
Національна комісіящо здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг)
ГоловнаГоловні події28.03.2019, 17:55

Утворено Ініціативну групу з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Нацкомфінпослуг

Шановні представники інститутів громадянського суспільства!

Інформуємо, що при Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, утворено Ініціативну групу з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Нацкомфінпослуг (далі – Ініціативна група), склад якої затверджено розпорядженням Нацкомфінпослуг від 28.03.2019 № 472.

До складу ініціативної групи увійшло 8 представників (5 від інститутів громадянського суспільства та  3 від Нацкомфінпослуг). Ініціативну групу утворено для забезпечення проведення організаційних заходів з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Нацкомфінпослуг.   

Про організацію роботи ініціативної групи, строки подання заяв до нової Громадської ради та інші питання буде обговорено під час першого засідання.

З метою публічного доступу та відкритості засідань Ініціативної групи прийняті рішення будуть розміщуватися на офіційному веб-сайті Нацкомфінпослуг.

Помилка...
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...