Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг)
ГоловнаГоловні події25.10.2018, 15:42

Голова Нацкомфінпослуг в рамках візиту до Брюсселю провів низку зустрічей з представниками Генерального директорату Європейської Комісії з питань фінансової стабільності, фінансових послуг та Союзу ринків капіталу

У період з 21 по 24 жовтня 2018 року Голова Нацкомфінпослуг Пашко І.В. у складі української делегації здійснив навчально-ознайомчий візит до м. Брюссель (Королівство Бельгія), який проводився за підтримки проекту міжнародної технічної допомоги USAID «Кредитування сільськогосподарських виробників (КЕП)».

До складу делегації також увійшли представники Верховної Ради України, Урядового офісу з координації європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів України та Проекту КЕП.

Стратегічною метою поїздки було продовження діалогу з представниками Генерального директорату Європейської Комісії з питань фінансової стабільності, фінансових послуг та Союзу ринків капіталу щодо непоширення вимог Директиви 2013/36/ЄС від 26 червня 2013 р. на кредитні спілки України, зокрема щодо положення про необхідність наявності статутного капіталу в розмірі 5 млн євро.

Також, на зустрічах було обговорено питання імплементації Україною Директиви 2014/49/ЄС з метою запровадження системи гарантування вкладів депозитів для членів кредитних спілок.

Некоректний ввод...
Невірний захісний код...