Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг)
ГоловнаГоловні події18.09.2018, 15:30

Нацкомфінпослуг підтримує розвиток Проекту «Аграрні розписки в Україні»

Аграрний сектор України є потужною рушійною силою у розвитку вітчизняної економіки. При цьому, для його зміцнення необхідно використовувати дієві фінансові інструменти, що здатні дозволити бізнесу, зокрема, малому та середньому, розширити можливість доступу до ринку. Одним з таких інструментів є використання аграрних розписок, регулювання якого визначається Законом України «Про аграрні розписки». Для сільськогосподарських виробників, що займають нішу малого та середнього бізнесу, використання цього механізму дозволить забезпечити отримання доступних фінансових ресурсів для провадження своєї господарської діяльності. 

Проект «Аграрні розписки в Україні» Міжнародної фінансової корпорації (IFC), яка входить до Групи Світового банку, займається впровадженням цього інноваційного інструменту, зокрема і для роботи кредитних спілок,  та з цією метою співпрацює з Нацкомфінпослуг.

05.09.2018 під головуванням Ольги Максимчук у приміщенні Нацкомфінпослуг відбулась зустріч з представниками Проекту Кирилом Мухомедзяновим, Сергієм Клюцою та Ростиславом Косем.

Під час заходу були обговорені особливості застосування аграрних розписок кредитними спілками. 

Некоректний ввод...
Невірний захісний код...