Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг)
ГоловнаГоловні події16.02.2018, 10:09

Нацкомфінпослуг продовжує опрацювання Директиви ЄС 2016/97 про реалізацію страхових продуктів із залученням міжнародного експерта

У рамках виконання євроінтеграційних зобов’язань України Нацкомфінпослуг продовжує вживати заходів з метою наближення українського законодавства у сфері страхування до європейських стандартів.

Зазначена робота передбачає комплексний аналіз відповідних нормативно-правових актів ЄС та належне врахування специфіки українського ринку.

Відтак, 13 лютого у Нацкомфінпослуг проведено чергову робочу зустріч із ключовим експертом зі страхового нагляду Прійтом Каском (Mr. Priit KASK) (проект технічної допомоги ЄС «Посилення регулювання та нагляду за небанківським фінансовим сектором»), у рамках якої було продовжено розгляд шляхів імплементації в українське законодавство положень Директиви ЄС 2016/97 про реалізацію страхових продуктів.

Консультативна допомога міжнародного експерта дозволяє регулятору забезпечити максимальне врахування кращих європейських підходів до регулювання страхової дистрибуції та оцінити можливості впровадження їх окремих елементів в Україні.

Некоректний ввод...
Невірний захісний код...