Стандартна версія
Національна комісіящо здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг)
ГоловнаГоловні події08.02.2018, 17:25

Електронний поліс ОСЦПВ відтепер в Україні!

З набранням чинності розпорядженням Нацкомфінпослуг від 31.08.2017 № 3631 «Про затвердження змін до Положення про особливості укладання договорів обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» з 7 лютого 2018 року в Україні вперше запроваджено електронний поліс обов’язкового страхування цивільної відповідальності власників автотранспортних засобів.

Впровадження механізму електронного поліса ОСЦПВ є однією із складових реалізації положень Закону України «Про електронну комерцію» у галузі страхування та першим кроком впровадження Нацкомфінпослуг електронних цифрових сервісів у галузі страхування.

За 2 дні роботи сервісу вже оформлено 43 електронні поліси.

Очікуємо, що електронний поліс дозволить підвищити рівень довіри громадян до електронних послуг у страхуванні, сприятиме здоровій конкуренції на ринку страхових послуг, внаслідок застосування сучасних IT-технологій розширить можливості страховиків задовольняти попит споживачів страхових послуг.

Використання електронних полісів ОСЦПВ не тільки спрощує процедуру укладання відповідних договорів між страховиком та споживачем, а й дозволяє захистити наших громадян від шахраїв, що використовують механізм ОСЦПВ у схемах незаконного збагачення.

Детальніше ознайомитись із способом укладання електронного поліса можна за адресою: http://www.mtsbu.ua/ua/for_consumers/96536/133862/

 

Помилка...
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...