Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг)
ГоловнаГоловні події08.02.2018, 17:08

Налагоджено активну взаємодію з проектом міжнародної технічної допомоги

02 лютого в приміщенні Нацкомфінпослуг відбулась чергова робоча зустріч керівництва Нацкомфінпослуг з ключовим експертом зі страхового нагляду проекту технічної допомоги ЄС «Посилення регулювання та нагляду за небанківським фінансовим ринком» Прійтом Каском (Mr. Priit KASK).

2.jpg

Одним з пріоритетних напрямів взаємодії із зазначеним проектом є реформування страхового ринку України та приведення українського законодавства цієї сфери до європейських стандартів. Домовлено, що першим етапом на цьому шляху буде підтримка Нацкомфінпослуг у питанні імплементації Директиви (ЄС) 2016/97 про реалізацію страхових продуктів.

Зокрема, під час зустрічі було детально розглянуто положення згаданої директиви та отримано розгорнуту консультацію експерта щодо порушених питань, визначено існуючі виклики на українському страховому ринку в частині реалізації страхових послуг та узгоджено напрями діяльності для їх подолання. Також, окреслено основні моменти, на які варто акцентувати увагу під час імплементації директиви. 

Експертна допомога міжнародного рівня, яка надається з боку проекту, є суттєвою підтримкою для Нацкомфінпослуг у впровадженні європейського досвіду регулювання та нагляду на ринках небанківських фінансових послуг України.

Некоректний ввод...
Невірний захісний код...